Tři diplomy pro Terezku

Hornistka Terezka Kucháriková získala v mezinárodní soutěži titul absolutní vítězky

vloženo 7. 6. 2021


 Z mezinárodní žesťové soutěže přivezla vynikající ocenění mladá hornistka ze třídy Miroslava Maceje, Terezka Kucháriková. 
V neděli 6.6. 2021 se zde zúčastnila mezinárodní soutěže Žestě Brno, kam přijela obhájit 1. místo v kategorii do dvanácti let z roku 2019 . Říká se, že obhájit prvenství bývá ještě těžší, než vyhrát poprvé! Terezka podala bezchybný výkon, prokázala na svůj věk neobyčejnou muzikálnost a zaujala porotu natolik, že nejen opět zvítězila v nejmladší kategorii, ale odváží si i titul absolutní vítěz soutěže ve hře na lesní roh. Dokladem mimořádného úspěchu jsou obdržené tři diplomy -  vítěz v rámci ČR , v mezinárodním hodnocení a absolutní vítěz ve hře na lesní roh .
Velkou zásluhu na tomto úspěchu má také korepetitorka O. Domoroslova, která do společné přípravy vložila také nemalou část svého volného času a Terezčina maminka, paní Jana . Ta je pro Terezku vzorem, dohlíží na ni a na předsoutěžní přípravě se podílí.
Děkujeme Terezce za příkladnou reprezentaci ZUŠ Habrmanova Hradec Králové a přejeme jí , aby se i nadále lesnímu rohu věnovala se stejnou chutí a elánem a uchovala si skromnost a pokoru.
 
 

© 2013-2020 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz