Besuchová Zuzana

Besuchová Zuzana

Pozice: hra na příčnou flétnu

E-mail:


Zuzana Besuchová pochází z hudební rodiny. Svoji hudební dráhu začala již v 5 letech hrou na zobcovou flétnu a klavír. Od 7 let hraje na příčnou flétnu, kde 12 let studovala u paní učitelky Evy Langáškové (bývalá flétnistka FHK) a 1 rok u Petry Chmelařové (flétnistka FHK).

Během studia se zúčastnila mnoha soutěží – například: Celostátních soutěžích v sólové a komorní hře, Mezinárodní soutěže v Ostravě a v roce 2014 se stala Talentem královéhradecké kultury 2013 za mimořádné úspěchy a počiny v oblasti kultury. V roce 2014 se zúčastnila interpretačních kurzů v Přelouči u paní profesorky Lenky Kozderkové.

Od roku 2009 hrála v Junior Big Bandu Hradec Králové, s kterým se zúčastnila mnoha koncertů a soutěží a taktéž od roku 2009 hraje na příčnou flétnu a klavír/klávesy v kapele Electrophonix. Také byla součástí hudebního tria ZUŠ Habrmanova, dechového orchestru a Smyčcového orchestru Juventus Gradecencis.

V současné době studuje na konzervatoři Jaroslava Ježka u pana profesora Mária Mesanyho – 1. flétnista Symfonického orchestru Českého rozhlasu a profesor na Akademii muzických umění.

 
© 2013-2020 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz