Vladimír Besuch pedagogickou osobností roku

vloženo 18. 11. 2020

Pan učitel Vladimír Besuch obdržel ocenění Pedagogická osobnost roku. Toto ocenění pravidelně uděluje město Hradec Králové významným pedagogickým osobnostem, které učí na školách v našem městě.

Vladimír Besuch v datech:

•  pravidelná ocenění žáků v soutěžích MŠMT i jiných soutěžích
  • hudební seskupení Trombone Band pod jeho vedením vystupuje na mnoha akcích v regionu a podílí se  i na akcích Města Hradec Králové ( Příjezd Martina na bílém koni, Královéhradecké dožínky, Náměstí umělců)
  • je jedním z vedoucích Dechového orchestru ZUŠ Habrmanova, který reprezentuje královéhradecké hudební školství i v zahraničí
  • dva jeho bývalí studenti jsou v současnosti hráči České filharmonie
  • pro své žáky pravidelně organizuje hudební soustředění a další aktivity i době mimo výuku
  • pod jeho vedením bylo nahráno profilové CD Trombone Bandu, jeho žáci se podíleli i na vzniku reprezentačního CD ZUŠ Habrmanova