Taneční obor

ZUŠ HABRMANOVA DĚTEM

V rámci projektu ZUŠ HABRMANOVA DĚTEM se v sále Filharmonie Hradec Králové dne 30.11. uskutečnilo představení s názvem GALERIE UMĚNÍ. Žáci druhého stupně královéhradeckých základních škol a gymnázií zde měli možnost nahlédnout do světa umění výtvarného, tanečního i hudebního. Představení totiž zábavnou formou přiblížilo dětem významná výtvarná díla jednotlivých historických epoch právě pomocí tanečního ztvárnění jednotlivých obrazů, jež bylo doplněno i dobovou hudbou. Příjemným osvěžením a sjednocujícím prvkem projektu byl i vtipný komentář, který nejen doplnil údaje o výtvarných dílech, ale i nenásilným způsobem seznámil s pravidly chování ve skutečné galerii. Věříme, že vystoupení všem příchozím nejen přineslo umělecký zážitek, ale také jeí pobavilo a snad i inspirovalo k návštěvě našich dalších koncertů, výstav a vystoupení!