Electrophonix odstartují novou koncertní sezónu

Kapela Electrophonix se po krátké prázdninové pauze opět pouští do víru koncertování.

vloženo 5. 9. 2018


Různých vystoupení budou mít hudebníci z Habrmanky opravdu požehnaně. Jen v září je čekají tři větší akce, na které by vás chtěli pozvat. Už tento pátek (7. září) si Electrophonix zahraje na venkovním podiu u Baru No. 1, jinak známého jako Morgan, na Velkém náměstí. Koncert začne v 20:30 a vstupné na něj je zcela zdarma.

Pokud ale páteční koncert nestihnete, nemusíte zoufat, jelikož hned patnáctého má pro vás kapela připravený další vystoupení, tentokrát před Měšťanským pivovarem na Velkém náměstí. Tam Electrophonix vystoupí v rámci oslav prvních narozenin hradeckého pivovaru Klenot. Akce bude probíhat celé odpoledne až do dvaadvaceti hodin a návštěvníci akce budou moci vyzkoušet skutečně bohatý program.

Poslední akce, na kterou by vás chtěla kapela pozvat, se bude konat 28. září v hradeckém AC klubu od 19:00. Koncert se bude točit především okolo bubeníka Pavla Hlubučka, který v rámci akce vystoupí hned ve třech uskupeních. Kromě Electrophonix se Pavel představí i v kapele Natřije a dechovém Trombonebandu. Vstupné na tento koncert je přívětivých 70 Kč, a už teď můžeme slíbit, že bude „Pavlův troják“ nabitý skvělou hudbou.

Pro shrnutí:

7. 9. v HK - U Morgana na Velkém náměstí

15. 9. v H K - Měšťanský pivovar na Velkém náměstí

28. 9. v HK - AC klub HK


© 2013-2015 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz