Závěrečný třídní koncert v Artičoku

V pátečním odpoledni se žáci ze třídy p. uč. A. Šarmanové a p. uč. A. Pevaly sešli v kavárně Artičok, aby si naposled v tomto školním roce zahráli a svým nejbližším předvedli, co se během uplynulého školního roku naučili.

vloženo 23. 6. 2018

Během necelé hodinky zaznělo celkem 25 písní a nových aranží a jelikož bylo "vyprodáno" o mohutný potlesk ze strany posluchačů nebylo nouze.

Za tuto návštěvnost jsme velice rádi a doufáme, že se koncert líbil nejen dětem, ale i Vám posluchačům.

V závěru koncertu vystoupil i p.uč. Pevala, který na závěr hudebního odpoledne zahrál skladbu Jongo od P.Bellinati, a tím zahájil prázninový režim klávesového a kytarové oddělení :-)

Všem dětem a rodičům přejeme poklidné prázdniny plné zážitků a těšíme se v novém školním roce opět naviděnou.

Mgr. Adéla Šarmanová, Antonín Pevala DiS.