Spolupráce s Českým svazem včelařů

vloženo 5. 5. 2021

V minulém školním roce jsme byli předsedkyní komise pro práci s mládeží při Českém svazu včelařů přizváni ke spolupráci při tvorbě grafického zpracování nových materiálů, které budou sloužit k propagaci českého včelařství. Do tohoto projektu se zapojilo mnoho mladších i starších žáků Ivy Legnerové.

Výroba propagačních předmětů podle jejich návrhů se sice z důvodu současné situace opozdila, ale nyní již máme první výsledky – batohy, hrníčky a magnetky s využitím kreseb Petra Ungermanna a Alice Bisové. Pro všechny, a pro autory návrhů zejména, je skvělé vidět jejich skutečnou finální podobu. Málokdy se to podaří.

Kromě těchto autorských předmětů nám Český svaz včelařů věnoval jako poděkování další zajímavé materiály - různé pohádkové knížky, omalovánky, hrníčky a výtvarné potřeby s včelařskou tematikou. Až se sejdeme ve škole při prezenční výuce, děti je určitě ocení.

Za možnost spolupráce jsme velmi vděční, byla to pro všechny prima zkušenost.