Načítání...

Na sklonku měsíce dubna se konal Kytarový koncert. Zcela zaplněnému sálu školy zahráli naši nejmladší kytaristé drobné skladbičky od skladatelky Tatiany Stachak, starší a zkušenější potom skladby z období baroka, klasicismu, zazněla tvorba soudobá a nechyběly ani bluesové kusy. Vystoupení zpestřila flétnistka s doprovodem - jak jinak - kytaristky. Koncert příjemně plynul, publikum fandilo všem bez rozdílu, všichni byli spokojení.

Rádi bychom pozvali všechny příznivce kytary se ještě na Koncert kytarového oddělení, který se uskuteční 11. června v 17 hodin v Knihovně města Hradce Králové. Na tomto „velkém“ koncertu kytarového oddělení vystoupí naši kytaristé se sólovými skladbami a zejména všechna tři oddělení Kytarového orchestru ZUŠ Habrmanova.

Jiří Slavíček