Načítání...

Na pozvání pana Karla Šusta, emeritního ředitele ZUŠ Střezina, vyjel Kytarový orchestr ZUŠ Habrmanova pod vedením Kamila Kotka a kytarové kvarteto pod vedením Jany Vavřínkové koncertovat do Smiřic. V Erbovním sále Kaple Zjevení Páně se pod názvem „Není to brnkačka!“ uskutečnil společný koncert kytaristů ZUŠ Smiřice a ZUŠ Hradec Králové Habrmanova.

Fotogalerie