Kapely Electrophonix a Tromboneband odstartovaly školní rok sportovně

Se začátkem nového školního roku se konečně znovu otevřely i dveře ZUŠ Habrmanova. Mladí muzikanti tak konečně mohou zpátky do tříd a začít se znovu zdokonalovat v hudbě. „Zelenou“ prozatím dostaly i venkovní akce, a muzikanti se proto chytají každé příležitosti k veřejnému vystupování.

vloženo 7. 9. 2020


To se týká i kapely Electrophonix, která školní rok koncertně zahájila už 6. září vystoupením na cyklistické Velké ceně Hradce Králové. Hudebníci pod vedením Dagmar Besuchové doprovázeli na 250 závodníků nejen z Česka, ale i z Itálie, Polska, Rakouska, Slovenska. Tempo určovaly covery známých písní v provedení této převážně elektrosmyčcové kapely, a s nadsázkou se tak dá říct, že se i Electrophonix zasloužil o výhru domácího týmu.

Ještě před tím, než se slova ujal Electrophonix, vystoupil na cyklozávodě i žesťový soubor Tromboneband pod vedením Vladimíra Besucha. Tromboneband Velkou cenu doprovázel až po hlavní závod, který odstartoval v 18:30.

Pro informace o nadcházejících koncertech sledujte facebookové profily obou kapel. Situace s koronavirovými opatřeními se neustále vyvíjí, a proto se k těm nejaktuálnějším informacím dostanete právě na sociálních sítích.


© 2013-2020 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz