Výstava

v galeriích Vědecké a studijní knihovny představuje to nejlepší z projektů a výtvarných řad tohoto školního roku.

vloženo 2. 5. 2019

Zvuky bubnů skupiny Djembe Groups pod vedením Aleše Kolaříka uvedly vernisáž tradiční výroční výstavy. Ta představuje nejen výsledky práce žáků výtvarného oboru ale i částečně poodhaluje metody výuky jednotlivých učitelů. Tentokrát nešlo o jediný společný projekt, ale o několik témat, která se v některých oblastech prolínala, v jiných odlišovala. Přijďte se do galerie U Přívozu projít lesem, parkem či po koberci, nakouknout do hlavy nebo zjistit, co všechno se dá dělat s nohama.
Expozice pokračuje v galerii Automat v hale knihovny přehlídkou portrétů.
Obě části výstavy budou k vidění ve všední dny odpoledne a soboty dopoledne mimo státní svátky až do 11.května.