CESTY ANDĚLŮ

Závěrečné vystoupení tanečního oboru

vloženo 17. 6. 2019


Taneční obor ZUŠ Habrmanova s velkou radostí opět přivítal stovky diváků na závěrečném tanečním vystoupení Cesty andělů, které se uskutečnilo v neděli 9.6.2019 v královéhradecké Filharmonii.

Na vzniku letošního báječného představení se tvorbou choreografií a nácvikem podílely nejen paní učitelky Mgr. Petra Šustová a Mgr. BcA. Monika Šponiarová, ale do projektu se zapojili všichni žáci tanečního oboru, kteří se předvedli hned ve dvou představeních. Velké díky patří především děvčatům, která svým vzorně naučeným scénářem a hereckým výkonem propojila všechny taneční složky, a dovedla celý program k dokonalosti.

Osnovou tanečního večera bylo aktuální a hluboké téma. Čtyři děvčata (9-17 let) sedí v parku na lavičce, povídají si o životě, o hodnotách dnešní společnosti, o věcech „mezi nebem a zemí“. Na jejich postřehy navazovalo celkem 18 choreografií, které postřehy dívek ztvárnily pohybem, a tím sdělené ještě umocnily. Závěr představení dojal všechny diváky, když děvčátko toužící po andělu strážném, slyší: „Každý máme svého anděla strážného, přeci…SVOU MAMINKU“.

Tanečnímu oboru moc děkujeme za krásný zážitek a všem přejeme hezké prázdniny!

 

© 2013-2015 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz