Nentvichová Klára, DiS.

Nentvichová Klára, DiS.

Pozice: populární zpěv

E-mail:


Od dětství jsem se věnovala zpěvu, recitaci a hrála divadlo v amatérském souboru. Ve zpěvu jsem se zdokonalovala nejprve na ZUŠ v Broumově, pak následovalo studium na konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži u Mgr. art. Ley Vítkové. V Kroměříži jsem již při studiích zahájila svou profesní dráhu učitelky zpěvu na místní ZUŠ. Poté jsem působila 6 let na ZUŠ v Broumově, kde jsem kromě výuky sólového zpěvu vedla také tři dětské sbory.
 
Jsem sólistkou pěveckého sboru Stěnavan, se kterým jsem natočila CD "Pohádka českých Vánoc". Založila jsem a vedu smíšený pěvecký sbor Clari Cantus. Sólově vystupuji na akcích různého charakteru, nejčastěji však na klasických koncertech. Pravidelně vystupuji na festivalu Varhanní léto na Broumovsku.

Miluji divadlo a ráda ho propojuji s hudbou. Během studia na konzervatoři jsem účinkovala v několika školních operách. V letech 2015 - 2017 jsem účinkovala v hudebně-dramatické revue "Hranice", v režii Radovana Lipuse. S dětmi na ZUŠ Broumov jsem nastudovala zhudebněné pohádky "O Palečkovi", "O Budulínkovi" a "O Šípkové Růžence".

© 2013-2015 ZUŠ Habrmanova | Vytvořil itechs.cz ve spolupráci s cervenypes.cz