Koncert "Vánoční pěvecká nadílka" v Knihovně města Hradce Králové

17.12.2018, Víceúčelový sál Knihovny města Hradce Králové

vloženo 18. 12. 2018

Moc rádi vystupujeme v koncertním sále knihovny. Knihovna je pro nás velmi inspirujícím prostředím, přece jen pracovním nástrojem nás-zpěváků je slovo. Slovo zhudebnělých básní je kvalitou mnohokrát prověřenou.  Takovému tvaru říkáme písně, mezi něž patří nejslavnější vánoční píseň světa - Stille nacht (Tichá noc). Tato píseň zakončila celý náš program "Vánoční nadílky". Všichni zpěváci jsme si ji zazpívali i se svými rodiči. V programu nechyběly vánoční koledy a písně dalších oblíbených vánočních autorů  a  děti provedly již  2. premiéru  hudební  pohádky "Vlk a sedm kůzlátek", kterou nastudovaly ve spolupráci se spolužáky z klavírního oddělení. Koncert byl věnován našim rodičům a prarodičům.

HM