Vánoční vábení se smyčcovými orchestry

vloženo 13. 12. 2019

Závěr roku patří vánočním vystoupením celého smyčcového oddělení. Vánoční koncert smyčcových orchestrů ZUŠ Habrmanova v  kostele Českobratrské církve evangelické je již tradiční událostí, kterou si posluchači nenechají ujít.

Pod taktovkou Dagmar Besuchové zahrál smyčcový orchestr Juventi Strings posluchačům oblíbené vánoční koledy, ale i  jiné skladby, které si děti k této příležitosti připravily a pilně nacvičovaly i  na tradičním soustředění v Orlických horách.

Také orchestr Juventus Gradecensis pod vedením Vladimíry Holubové zahrál skladby, které posluchače potěšily a vytvořily v sále tu pravou adventní atmosféru.

Jsme rádi, že i tentokrát publikum odcházelo z koncertu, na němž se tvůrčím způsobem a  přípravou žáků podílejí všichni pedagogové smyčcového oddělení, s povznášející vánoční náladou a potěšeno příjemným hudebním zážitkem.