ZUŠ Habrmanova seniorům (a nejen jim)

Město Hradec Králové uspořádalo v letošním školním roce již druhé kolo projektu nazvaného „Internet pro seniory“.

vloženo 4. 6. 2019

V jeho průběhu se senioři seznamují se základy obsluhy počítače a jejich „pedagogy“ jsou žáci vybraných základních škol. Slavnostní zakončení letošního jarního běhu spojené s předáváním certifikátů úspěšným absolventům se uskutečnilo za účasti zástupců Statutárního města Hradec Králové v pátek 31. května v prostorách ZŠ Jiráskova.

Zpěváci ZUŠ Habrmanova doprovodný program zahájili již osvědčenou kombinací klasického a populárního zpěvu a po skončení se rychle loučili, neboť je na ně již netrpělivě čekalo publikum v OC Aupark, kde ti starší vystupovali v rámci celorepublikové akce ZUŠ open.

Za populární oddělení zapsala

Ludmila Kroupová