Slavnostní zakončení projektu „Internet pro seniory“ opět v režii Populárního oddělení

Město Hradec Králové pořádá každým rokem projekt nazvaný „Internet pro seniory“, během něhož se senioři seznamují se základy obsluhy počítače. Zakončení jeho letošního podzimního běhu se uskutečnilo v pátek 14. prosince v prostorách základní školy Jiráskova.

vloženo 17. 12. 2018

I když repertoár nebyl vysloveně vánoční, zazněly převážně písně odkazující k zimnímu období, adventu a nadcházejícím svátkům. Představili se v nich zpěváci a zpěvačky všech věkových kategorií - od prvňáčků až po dospělé maturanty. A protože letošní rok probíhá ve znamení spolupráce, většinu čísel tvořil ansámblový zpěv nebo pěvecká čísla doprovázená žáky klavírního a klávesového oddělení.

Za populární oddělení zapsala Ludmila Kroupová