MenArtová štafeta předána

Ještě než letošní školní rok vůbec začal, má za sebou habrmanský tandem žák - učitel pořádnou porci práce.

vloženo 6. 9. 2019

Stipendijní program MenArt má za cíl vyhledat, podpořit a dále rozvíjet nadané žáky základních uměleckých škol a zároveň být oporou a inspirací pedagogům, kteří s nimi pracují. Do tohoto komplexního, celoročního programu se kvalifikují jen ti skutečně talentovaní.  V loňském roce se to podařilo našemu výtvarnému oddělení (ve dvojici Jakub Ježek - Lenka Hypiusová) a pro letošní rok je vystřídalo oddělení populárního zpěvu (Barbora Žárská - Ludmila Kroupová).

V úvodním víkendovém semináři těsně předcházejícímu zahájení školního roku probíhaly intenzivní konzultace s vybranými mentory, během nichž hledali stipendisté hranice svých pěveckých možností. A jelikož mentorem pro populární zpěv je muzikálová zpěvačka a šansoniérka Radka Fišarová, dá se říci, že pod jejím vedením se tyto hranice posouvají o značný kus kupředu.

MenART stránka: https://www.facebook.com/menart.umeleckevzdelavani/

Další setkání se uskuteční v listopadu - a do té doby budeme mít plno práce se zadanými úkoly:)

Za habrmanský tým zapsaly

Barča a Ludmila