Žáci populárního oddělení se v samém závěru školního roku zúčastnili slavnostního aktu

Město Hradec Králové pořádá každým rokem projekt nazvaný „Internet pro seniory“, během něhož se senioři seznamují se základy obsluhy počítače.

vloženo 19. 6. 2017

Jejich „pedagogy“ jsou žáci vybraných základních škol. Slavnostní zakončení letošního jarního běhu spojené s předáváním absolventských certifikátů se uskutečnilo za účasti zástupců Statutárního města Hradec Králové v pátek 16. června v prostorách ZŠ Jiráskova.
Program žáků ZUŠ Habrmanova byl rozmanitý a letně laděný. Převažovala pěvecká čísla (sólová i ansámblová), ovšem objevily se i klávesy a hra na kytaru. Posluchačům i hráčům přinesla akce příjemnou předzvěst nadcházejících prázdnin.

Za populární oddělení zapsala Ludmila Kroupová