Miroslav Macej pedagogem roku!

Další prestižní cena pro vyučujícího ZUŠ Habrmanova

vloženo 4. 4. 2019

Prestižním oceněním Pedagogická osobnost roku 2018 byl za účasti představitelů Města Hradec Králové a primárora města 3.4. 2019 poctěn pedagog naší školy, pan Miroslav Macej.

Kromě dlouhodobě výborné pedagogické práce, jejímž výsledkem jsou mnohá umístění žáků v soutěžích v sólové i komorní hře, je M.Macej jedním z vedoucích Dechového orchestru ZUŠ Habrmanova a pravidelně je zván k členství v odborných porotách při soutěžních kláních žáků základních uměleckých škol.

Jako nadšený sportovec stál u zrodu Habrmanského běhu, běžeckého závodu, jehož 2.ročníku se v loňském roce zúčastnila téměř stovka závodníků různých věkových kategorií.

Blahopřejeme k ocenění a přejeme spoustu báječných žáků a hodně úspěchů na poli hudebním i sportovním!