Koncert v Chlumci nad Cidlinou

Naši žáci se zúčastnili koncertu dechových oddělení ZUŠ okresu Hradec Králové.

vloženo 3. 11. 2008

Naši sólisté v Chlumci nad Cidlinou

V pořadí již čtvrtý koncert dechových oddělení základních uměleckých škol okresu Hradec Králové se konal 21.10.2008 v evangelickém kostele v Chlumci nad Cidlinou.Tyto koncerty se stávají dobrou tradicí.Setkávají se zde učitelé a žáci dechových oddělení z celého okresu. Před šesti roky v Novém Adalbertinu se konalo první takovéto setkání mladých muzikantů. Pořádající byla škola ZUŠ-Habrmanova,kde vlastně tato myšlenka vznikla.Druhý koncert připravili kolegové ze ZUŠ Na Střezině, třetí se konal v Třebechovicích. Na čtvrtém, tedy zatím posledním,  reprezentovali naše oddělení žáci ze třídy Mgr Naděždy Tyčové a MgA Davida Marišlera. Obrazová dokumentace je v našem foto-albu.

Zapsala   Eva Hainová